Wedstijdschema 2015

Spel num mer Spel Begintijd Eindtijd Team Team
1 Estafette race 10:00:00 10:03:30 De Barbies De Hottys
2 Estafette race 10:04:30 10:08:00 The Troublemakers Red Hot Oompa Loompas
3 Surfsimulator 10:09:00 10:14:00 The Bad Boys
4 Surfsimulator 10:15:00 10:20:00 CV de Vrouwkes
5 Buikschuifbaan 10:21:00 10:24:30 Stichting Pim FC Kip
6 Tobbedansen 10:25:30 10:29:00 CV De Nachos De Vreetweters
7 Stormbaan special 10:30:00 10:33:30 Team Argonauta Aapjes Power
8 Krat stapelen 10:34:30 10:38:00 De zure matten
9 Krat stapelen 10:39:00 10:42:30 De Powers
10 Surfsimulator 10:43:30 10:48:30 Rue de la Soif
11 Surfsimulator 10:49:30 10:54:30 De Bronstige Hertjes
12 Buikschuifbaan 10:55:30 10:59:00 De Pimmers De Snelle Komkommers
13 Krat stapelen 11:00:00 11:03:30 Girlzz
14 Krat stapelen 11:04:30 11:08:00 Lest Best
15 Buikschuifbaan 11:09:00 11:12:30 The Troublemakers De Barbies
16 Tobbedansen 11:13:30 11:17:00 Red Hot Oompa Loompas De Hottys
17 Stormbaan special 11:18:00 11:21:30 The Bad Boys Stichting Pim
18 Estafette race 11:22:30 11:26:00 FC Kip CV de Vrouwkes
19 Surfsimulator 11:27:00 11:32:00 CV De Nachos
20 Krat stapelen 11:33:00 11:36:30 De Vreetweters
21 Surfsimulator 11:37:30 11:42:30 Team Argonauta
22 Krat stapelen 11:43:30 11:47:00 Aapjes Power
23 Buikschuifbaan 11:48:00 11:51:30 De Powers De zure matten
24 Stormbaan special 11:52:30 11:56:00 Rue de la Soif Girlzz
25 Krat stapelen 11:57:00 12:00:30 De Bronstige Hertjes
26 Krat stapelen 12:01:30 12:05:00 De Pimmers
27 Tobbedansen 12:06:00 12:09:30 Lest Best De Snelle Komkommers
28 Surfsimulator 12:10:30 12:15:30 De Barbies
29 Surfsimulator 12:16:30 12:21:30 De Hottys
30 Krat stapelen 12:22:30 12:26:00 The Troublemakers
31 Krat stapelen 12:27:00 12:30:30 Red Hot Oompa Loompas
32 Buikschuifbaan 12:31:30 12:35:00 CV de Vrouwkes The Bad Boys
33 Stormbaan special 12:36:00 12:39:30 CV De Nachos FC Kip
34 Surfsimulator 12:40:30 12:45:30 Stichting Pim
35 Surfsimulator 12:46:30 12:51:30 De Vreetweters
36 Tobbedansen 12:52:30 12:56:00 Rue de la Soif Team Argonauta
37 Estafette race 12:57:00 13:00:30 Aapjes Power De zure matten
38 Stormbaan special 13:01:30 13:05:00 De Powers De Bronstige Hertjes
39 Buikschuifbaan 13:06:00 13:09:30 Girlzz Lest Best
40 Surfsimulator 13:10:30 13:15:30 De Pimmers
Spel num mer Spel Begintijd Team Team
41 Krat stapelen 13:16:30 De Snelle Komkommers
42 Krat stapelen 13:21:00 De Barbies
43 Stormbaan special 13:25:30 The Troublemakers De Hottys
44 Buikschuifbaan 13:30:00 Red Hot Oompa Loompas CV De Nachos
45 Estafette race 13:34:30 De Vreetweters The Bad Boys
46 Krat stapelen 13:39:00 CV de Vrouwkes
47 Surfsimulator 13:43:30 FC Kip
48 Tobbedansen 13:49:30 Aapjes Power Stichting Pim
49 Stormbaan special 13:54:00 Lest Best De zure matten
50 Krat stapelen 13:58:30 Team Argonauta
51 Krat stapelen 14:03:00 Rue de la Soif
52 Surfsimulator 14:07:30 De Powers
53 Surfsimulator 14:13:30 Girlzz
54 Estafette race 14:19:30 De Bronstige Hertjes De Pimmers
55 Stormbaan special 14:24:00 De Snelle Komkommers
56 Buikschuifbaan 14:28:30 De Vreetweters De Hottys
57 Krat stapelen 14:33:00 The Bad Boys
58 Krat stapelen 14:37:30 Stichting Pim
59 Tobbedansen 14:42:00 FC Kip De zure matten
60 Surfsimulator 14:46:30 The Troublemakers
61 Surfsimulator 14:52:30 Red Hot Oompa Loompas
62 Stormbaan special 14:58:30 CV de Vrouwkes De Pimmers
63 Estafette race 15:03:00 CV De Nachos Team Argonauta
64 Surfsimulator 15:07:30 Lest Best
65 Surfsimulator 15:13:30 De Snelle Komkommers
66 Buikschuifbaan 15:19:30 Rue de la Soif Aapjes Power
67 Tobbedansen 15:24:00 De Powers De Bronstige Hertjes
68 Estafette race 15:28:30 Stichting Pim Girlzz
69 Stormbaan special 15:33:00 Red Hot Oompa Loompas De Vreetweters
70 Krat stapelen 15:37:30 De Hottys
71 Krat stapelen 15:42:00 CV De Nachos
72 Tobbedansen 15:46:30 The Bad Boys De Barbies
73 Buikschuifbaan 15:51:00 Team Argonauta De Bronstige Hertjes
74 Krat stapelen 15:55:30 FC Kip
75 Estafette race 16:00:00 De Powers Lest Best
76 Tobbedansen 16:04:30 De Pimmers CV de Vrouwkes
77 Surfsimulator 16:09:00 De zure matten
78 Surfsimulator 16:15:00 Aapjes Power
79 Estafette race 16:21:00 Rue de la Soif De Snelle Komkommers
80 Tobbedansen 16:25:30 The Troublemakers Girlzz