Wedstrijdschema 2014

Spel num mer Spel Begintijd Team Team
1 Buikschuifkussen 10:00:00 De Barbies
2 Buikschuifkussen 10:06:30 De Bronstige Hertjes
3 Survivalbaan 10:13:00 De Lolbroeken De Bierbuddies
4 Tobbedansen 10:18:30 The Bad Boys The Outlaws
5 Ballenbak de Luxe 10:25:00 Stichting Pim Rue de la Soif
6 Bungee Run 10:30:30 FC Kip De Vreetweters
7 Sneeuwballengevecht 10:36:00 De Knappe Koppen CV De Nachos
8 Survivalbaan 10:44:30 Girlzz De All Stars
9 Buikschuifkussen 10:50:00 Bavel Voetbal Chicks
10 Buikschuifkussen 10:56:30 De Hippe Kippen
11 Tobbedansen 11:03:00 De Barbies De Snelle Komkommers
12 Ballenbak de Luxe 11:09:30 De Lolbroeken The Bad Boys
13 Bungee Run 11:15:00 The Outlaws De Bierbuddies
14 Sneeuwballengevecht 11:20:30 Stichting Pim FC Kip
15 Survivalbaan 11:29:00 De Vreetweters
16 Survivalbaan 11:34:30 Rue de la Soif De Bronstige Hertjes
17 Buikschuifkussen 11:40:00 De Knappe Koppen
18 Buikschuifkussen 11:46:30 CV De Nachos
19 Tobbedansen 11:53:00 Girlzz Bavel Voetbal Chicks
20 Ballenbak de Luxe 11:59:30 De Hippe Kippen De All Stars
21 Bungee Run 12:05:00 De Barbies De Snelle Komkommers
22 Sneeuwballengevecht 12:10:30 De Lolbroeken The Outlaws
23 Buikschuifkussen 12:19:00 The Bad Boys
24 Buikschuifkussen 12:25:30 De Bierbuddies
25 Survivalbaan 12:32:00 Stichting Pim De Knappe Koppen
26 Tobbedansen 12:37:30 FC Kip Rue de la Soif
27 Ballenbak de Luxe 12:44:00 CV De Nachos De Vreetweters
28 Bungee Run 12:49:30 Girlzz De All Stars
29 Sneeuwballengevecht 12:55:00 Bavel Voetbal Chicks De Hippe Kippen
30 Buikschuifkussen 13:03:30 De Snelle Komkommers
31 Buikschuifkussen 13:10:00 De Lolbroeken  
32 Survivalbaan 13:16:30 De Barbies The Outlaws
33 Tobbedansen 13:22:00 Stichting Pim
34 Tobbedansen 13:28:30 De Bierbuddies De Bronstige Hertjes
35 Bungee Run 13:35:00 The Bad Boys De Knappe Koppen
36 Ballenbak de Luxe 13:40:30 FC Kip Girlzz
37 Sneeuwballengevecht 13:46:00 De All Stars Rue de la Soif
38 Buikschuifkussen 13:54:30 De Vreetweters
39 Survivalbaan 14:01:00 De Hippe Kippen CV De Nachos
40 Bungee Run 14:06:30 De Lolbroeken Bavel Voetbal Chicks
41 Ballenbak de Luxe 14:12:00 De Barbies
42 Ballenbak de Luxe 14:17:30 De Snelle Komkommers De Bronstige Hertjes
43 Tobbedansen 14:23:00 De Knappe Koppen De All Stars
44 Buikschuifkussen 14:29:30 Stichting Pim
45 Buikschuifkussen 14:36:00 The Outlaws
46 Sneeuwballengevecht 14:42:30 Girlzz
47 Survivalbaan 14:51:00 The Bad Boys FC Kip
48 Bungee Run 14:56:30 CV De Nachos
49 Tobbedansen 15:02:00 De Lolbroeken De Vreetweters
50 Ballenbak de Luxe 15:08:30 De Knappe Koppen Bavel Voetbal Chicks
51 Sneeuwballengevecht 15:14:00 De Bronstige Hertjes Gelegenheidsteam
52 Buikschuifkussen 15:22:30 De All Stars
53 Buikschuifkussen 15:29:00 Girlzz
54 Sneeuwballengevecht 15:35:30 De Barbies The Bad Boys
55 Tobbedansen 15:44:00 De Hippe Kippen
56 Survivalbaan 15:50:30 Bavel Voetbal Chicks De Snelle Komkommers
57 Ballenbak de Luxe 15:56:00 The Outlaws De Bierbuddies
58 Buikschuifkussen 16:01:30 Rue de la Soif
59 Buikschuifkussen 16:08:00 FC Kip
60 Bungee Run 16:14:30 De Hippe Kippen De Bronstige Hertjes
61 Bungee Run 16:20:00 Stichting Pim
62 Sneeuwballengevecht 16:25:30 De Snelle Komkommers De Vreetweters